Rüyada Yılan Görmekle İlgili En Detaylı Rüya Tabiri

2 beğenilme 0 beğenilmeme
124,245 gösterim
17 Nisan 2018 Rüya Tabirleri kategorisinde BilenAbla sordu
5 Mayıs 2018 BilenAbla yeniden etikenlendirildi
İşte size Rüyada Yılan görmekle ilgili bulabileceğiniz en kapsamlı rüya tabiri. Rüyanızda Yılanı gördüğünüz görebileceğiniz her şekliyle yorumluyoruz. (yapacağımız rüya tabiri garantilidir, söylediklerimiz çıkmazsa buyrun yorumlarda görüşelim)

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
17 Nisan 2018 BilenAbla (21,139 puan) cevapladı
17 Nisan 2018 BilenAbla düzenledi
 
En İyi Cevap

Rüyada yılan görmek sinsi bir düşmanın varlığına işarettir, ama korkmayın, birazdan onu bulup tehlikeyi ortadan kaldıracağız. Bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okuyun. Ruyada yilan gormek ile ilgili çok detaylı bir rüya tabiri derledik.

Rüyada yılan öldürmek yada rüyada yılan öldürdüğünü görmek; size zarar vermeyi planlayan bir düşmanınızın  zarar veremeden planının bozulacağına işarettir. İşin en güzel yanı, onun planını farkında bile olmadan bozmuş olmanız. Yani eğer rüyada yılan öldürdüğünü görmek ne anlama gelir diye merak edip duruyorsanız rahat olun, özel bişey yapmanıza gerek bile yok, farkında olmadan bir adım atacaksınız ve bu adım düşmanınızın sizi zarara uğratmak için kurduğu tuzakları bozacaktır. (hadi iyisin iyi...)

Rüyada siyah yılan öldürmek; Yahu sen ne şanslı bir insansın? Çünkü eğer rüyanda öldürdüğün yılan siyahsa, yani bu kişi senin düşmanın ve çok uyanık biri, sana zarar vermek için elindeki tüm imkanları kullanıyor ama yine de sana hiçbir zarar veremeyecek demektir. Bu kişiye karşı kendini korumak için yine özel bir çaba harcamana gerek yok, tesadüfen yaptığın şeyler yeterli olacak, yani kaderine güvenerek bu tehlikeli düşmanın üstesinden geleceksin.

Rüyada yılan görmek ve öldürmek ne anlama gelir derseniz özetle, bir düşmanınız var ve size zarar vermek istiyor, fakat bunu başaramayacak diyebilirim.

Rüyada uzun yılan görmek; eski bir problemin muhabbeti geçecek demektir. Fakat bu muhabbeti siz yapmıyorsunuz yanlış anlaşılmasın. Eskiden sizinle düşmanlığı olan yada sizi kıskanan birisi, sizi veya aranızdaki problemi hatırlayacak fakat endişelenecek bir durum yok, çünkü konu çoktan kapanıp gitmiş, fazla üzerinde durmadan hemen unutacak. belki ufak bir tebessümle konuyu kapatacak. Size zarar vermek gibi bir niyeti kesinlikle yok bu kişinin. Eğer rüyada ince uzun yılan görmek nedir diye merak ediyorsanız, eskiden aranızda küçük bir anlaşmazlık yaşanıp sonradan barıştığınız bir kişi, bu olayı hatırlayıp size haksızlık ettiğini fark edip utanacak demektir. Onu zaten affetmişsiniz, ancak kendisi olayı hatırlayıp biraz pişmanlık duyuyor size karşı.

Rüyada yılan sokması; Son bir ay içinde birinden zarar görmüşsünüz, bu kişi size kasıtlı olarak değil, yanlışlıkla zarar vermiş. Yani size zarar vereceğini bilerek yapmamış. Düşmanlığına devam etmeyi istemiyor ancak yine de tedbiri elden bırakmamak lazım, çünkü eğer rüyanızda gördüğünüz şey yılanın sizi veya bir yakınınızı ısırması ise, yani yılanın dişleri görünecek şekilde ısırıyorsa, bu kişi sizi veya çevrenizdekileri üzecek bir saygısızlık yapacak demektir.

Rüyada yılan saldırması; ticaretle uğraşanlar için rekabete işarettir. Rüyayı gören kişi eğer ticaret ile uğraşıyorsa, kısa bir süreliğine kazancı düşebilir. Yeni tedbirler almak, işine biraz daha özen göstermek, boş kaldığı bir zamanda sessiz bir ortamda işleri nasıl daha iyi yapacağını düşünmek faydalı olabilir. Bulduğu yeni fikirleri hızlıca uygulamak demiyorum, kendini müşterinin yerine koyarak düşünmek ve gördüğü eksiklikleri gidermek işlerinin açılmasını sağlayacaktır.

Rüyada çok sayıda yılan görmek; rüyayı gören kişinin sivri dilli olduğuna işarettir. Ağzından çıkan şeyler yanlış anlaşılıyor olabilir, bu kişinin konuşurken acele etmemesi, söylediği sözlerin karşısındakiler üzerinde nasıl bir etki bırakacağını düşünerek sakince konuşması tavsiye edilir. Özellikle de önündeki 15 günlük süre içerisinde tabiri caizse kimsenin kuyruğuna basmaması gerekir. Rüyayı gören kişi ünlü biriyse, kitle iletişim araçlarını kullanırken dikkatli olmalıdır. Heyecanla söyleyeceği hatalı sözler nedeniyle kalabalıkların tepkisini çekebilir.

Rüyada büyük yılan görmek; uzun süren bir husumete işarettir. Daha doğrusu, ufak bir anlaşmazlığın, rüyayı gören kişi tarafından gereksiz yere abartıldığına işarettir. Rüyada büyük yılan görmek nedir sorusunun cevabı bununla sınırlı değil,  rüyada büyük bir yılan görmek karşınızdaki kişiyle aranızdaki anlaşmazlığın sizin tarafından abartılarak uzatılması demiştik. Rüyada siyah büyük yılan görmek ise bu davranışınızın karşınızdaki kişinin sabrını artık taşırmaya başladığına yorumlanır. Rüyada büyük yeşil yılan görmek, rüya sahibinin hatalarının çevresindekiler tarafından mazur görüldüğü, kendisine hoşgörüyle yaklaşıldığı fakat rüya sahibinin bu davranışına devam ederek onları üzebileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada bir sürü yılan görmek, rüya sahibinin yeni tanıştığı kişilere çabucak güvenmesinden dolayı pişmanlık duymasına işarettir. Fakat korkulacak bir durum yok, rüyada birçok yılan görmek bazen çok sayıda düşmanınız olduğu şeklinde yorumlanıyor olsa da, aslında bu durum rüya sahibinin kendi fikridir. Bir çok kaynakta bu rüya yanlış yorumlanmaktadır. Yani çevrenizdeki insanlara güvensiz yaklaşmanızın yanlış olduğu şeklinde yorumlanabilir. Yine de tedbiri tamamen elden bırakmadan onlara güvenmeyi deneyebilirsiniz.

Rüyada zararsız yılan görmek, biraz tehlikeli bir durumdur. Rüyayı gören kişinin dikkatsiz davrandığına; daha doğrusu tehlikeleri küçümseyerek yeterince tedbirli davranmadığı taktirde başına ufak bir kaza gelebileceğine işarettir. Yakın tarihte birine kefil olmayı düşünüyorsa, iki kere düşünmesini tavsiye ederim.

Rüyada yılan yemek; rüyayı gören kişinin, sevmediği birinden fayda göreceğine yorumlanır. Nadiren görülebilecek bir rüyadır ve kesin çıkar. Rüyayı gören kişi öğrenciyse, kötü olan bir dersini, az bir çabayla geçebileceğini, notunu yükselteceğini ifade eder. Rüyayı gören kişi bir işe adım atmayı düşünüyorsa, fakat yüksek rekabetten dolayı cesaret edemiyorsa, etraflıca araştırma yapmalı ve bu konuyu olumlu değerlendirmelidir. Ancak bir istisna var, eğer söz konusu iş, helal kazanç sağlamayan bir iş ise, bu işten uzak durulması gerektiğidir. Başlangıçta kişiye bol kazanç getiren bu durum, kısa süre sonra değişecektir.

Rüyada yılan ezmek; haksız yere birine kötülük ettiğinize işarettir. Rüyada yılan kafası görmek veya yılanı eline almak birine yaptığınız bir kötülükten dolayı pişmanlığınızın artacağına işarettir. Eğer imkan varsa bu kişinin kim olduğunu tespit edip gönlünü almanız gerekmektedir.

Rüyada evde yılan görmek; Yakın çevrenizdeki kişilere farkında olmadan haksızlık etmiş olabileceğinize işarettir. Eğer yakın tarihte bir miras davası veya mal paylaşımı olmuşsa, akrabalarınıza haksızlık etmiş olmadığınızdan emin olmaya çalışın.

Rüyada yılandan korkmak; eğer rüya sahibi yılandan kaçıyorsa, yakın tarihte kendisini mutlu edecek bir gelişmenin yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi yılandan korktuğu halde kaçmıyorsa, bir fırsatı değerlendirme şansını kaybedebilir, fakat her şeyde bir hayır vardır şeklinde düşünerek bu kaçan fırsatı kovalamamalı, bu konuda ısrarcı olmamalıdır. Bir süre sonra eğer hakkında hayırlıysa, bu konu tekrar gündeme gelecektir. O zaman nihai kararını vermelidir. Rüyada yılan kovalaması da aynı şekilde yorumlanır.

1 beğenilme 0 beğenilmeme
17 Nisan 2018 BilenAbla (21,139 puan) cevapladı

Rüyada ölü yılan görmek, rüya sahibinin, yeni tanıştığı birine karşı kibirli davranarak bir günah işlediğini gösterir. Bu kişiyle tekrar karşılaşma şansı varsa, ona daha iyi davranarak gönlünü alması gerektiğine işarettir.

Rüyada yılanın kaçması, rüya sahibinin başaracağını düşündüğü bir işte bazı risklerin olduğuna işarettir. Eğer dikkatli olunmazsa bu risklerden bir miktar zarar görebileceğine yorumlanır. Dikkatli olunması gereken bir rüyadır. Eğer rüya sahibi yeni bir ilişkiye başlayacak ise, bu kişiyi biraz daha incelemesi ve anlaşabileceklerinden emin olması gerekmektedir.

Rüyada sarı yılan görmek, kişinin dikkat etmesine rağmen biraz kilo alabileceği şeklinde yorumlanır. Yine de beslenme alışkanlıklarına dikkat etmeli ve fazla yağlı yiyeceklerden kaçınmalıdır.

Rüyada renkli yılan görmek, kişinin eğlenceye ayırdığı zamanın arttığına ve asıl yapması gereken şeyleri istemeden ihmal etmeye başladığına işarettir. Rüyayı gören kişi evliyse, eşine ve çocuklarına daha çok özen göstermelidir. Rüya sahibi bekar ise, işlerini veya derslerini ihmal ediyor olabilir. Dikkatli olunması gereken bir rüyadır.

Rüyada yılanla konuşmak, kişinin biraz cesarete ihtiyacı olduğuna yorumlanır. Kendisine stres yaratan bir süreçten kurtulabileceğine inanması ve mantıklı bir şekilde çözüm odaklı hareket etmesi halinde başarılı olacağına işarettir.

Rüyada yılan öldürmeye çalışmak, rüya sahibinin endişelerinin olduğuna, bu endişelerini giderecek şekilde adımlar atması gerektiğine işarettir. Eğer rüyada öldürmeye çalıştığınız yılan yeşilse, huzurunuzu kaçıracak şekilde risk aldığınızı ve dikkatli olmanızı gerektiren bir durum olduğuna yorumlanır. Eğer öldürmeye çalıştığınız yılan siyahsa, düşmanlık duyduğunuz birine haksızlık ederek günaha giriyor olabileceğinize işaret eder.

Rüyada yılanla boğuşmak; Rüya sahibinin yakınları için biraz daha fedakarlık yapması gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada yılan yavrusu görmek, çevrenizde size laf taşıyan biri olduğuna ve bu kişiyle başkalarının dedikodusunu yaparak günaha girdiğinize işaret eder. Zararsız gibi görünen bu sohbetin, sizi başkalarına haksızlık yapmaya sürüklemesinden kaçınmanız gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada çıngıraklı yılan görmek; çok tehlikeli bir durumdan alnınızın akıyla çıkacağınıza, borçluysanız çok çalışarak veya tutumlu davranarak bu borcu kısa sürede kapatacağınıza, öğrenciyseniz ve notlarınız kötüyse biraz daha fazla çaba harcayarak bu notları düzelteceğinize işaret eder. Biraz korkutucu olmasına rağmen güzel anlamı olan bir rüyadır, ANCAK dikkat edilmesi gereken nokta şudur; bu zorluktan kurtulmak için çaba harcama yoluna gitmelisiniz. Kolay alternatiflere yoğunlaşmak yerine, emek vererek bişeylerin üstesinden gelebileceğinize işarettir.

Rüyada başkasının yılan öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin bir konuda torpil beklediğini ve diğer insanlara haksızlık yapmayı düşündüğü şeklinde yorumlanır. Fakat bu konuda başarılı olmasının önünde gizli bir engelin bulunduğunu bilmesi gerekir. Rüya sahibi evli bir erkek ise, hanımını üzecek davranışlardan uzak durması gerekir. Eğer bu kişi hanımına zaten sadık biriyse, eşi tarafından yanlış anlaşılacağını ve kıskanılacağını gösterir. Kısa süre içerisinde çözülecek bir sıkıntıdır. Sabırlı olmak lazımdır. Hanımınızı sinirlendirecek davranışlardan uzak durmaya özen göstermeniz gereken kısa bir döneme girdiğiniz şeklinde yorumlanır. Eşiniz bu dönemde her hareketinizden bir anlam çıkarıp sizi sıkabilir, ona karşı her zamankinden daha hoşgörülü olmanız gerekiyor. Kısa bir süre sonra bu durum düzelecek.

Rüyada yılan görmek ve onu öldürmek, yakında elde edeceğiniz küçük bir başarıya işarettir. Eğer iftiraya uğramışsanız, haklı olduğunuz kanıtlanacak demektir.

Rüyada güzel yılan görmek, yada rüyada görülen bir yılanı sevip beğenmek; rüya sahibinin kendisine risk oluşturacak bir durumu hoşgörüyle karşılaması halinde bundan zarar görmeden atlatabileceğine işarettir.

İlgili sorular

2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 678 gösterim
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 75 gösterim
17 Nisan 2018 Rüya Tabirleri kategorisinde misafir sordu
0 beğenilme 1 beğenilmeme
1 cevap 158 gösterim
3 Haziran 2017 Rüya Tabirleri kategorisinde misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 19 gösterim
1 Haziran 2017 Rüya Tabirleri kategorisinde misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 18 gösterim
14 Mayıs 2017 Nedir? kategorisinde misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 30 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 121 gösterim
6 Nisan 2017 Nedir? kategorisinde Sinem sordu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 13,289 gösterim
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 37 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 26 gösterim

4,935 soru

824 cevap

32 yorum

1,215 üye

Hoşgeldiniz, merak ettiğiniz şeyler mi var? Bilen Abla'ya sorabilirsiniz!
Sağlıktan modaya, hukuktan rüya tabirlerine kadar merak ettiğiniz her şeyi Uzmanlara Sorun! Sitemizde soru sormak, cevap almak tamamen ücretsizdir. Doktora, Avukata, Öğretmene, Psikoloğa sormak istedikleriniz için hızlı ve etkili cevaplar alın.
Sen de Hemen bir Soru Sor!
...