Evlenilecek Erkek Nasıl Olmalı?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
33 gösterim
21 Nisan 2018 Psikoloğa Sor kategorisinde Tuğba sordu

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
21 Nisan 2018 BilenAbla (21,139 puan) cevapladı
 
En İyi Cevap

Hayatınıza anlam katan beyaz atlı prensi buldunuz mu? Acaba doğru kişi mi? Hayatta aradığınız mutluluğu size verebilecek mi? Evlenilecek erkek nasıl olmalı? Uzmanlar bu konuda şu önemli tavsiyelerde bulunmaktadır:

Evleneceğiniz erkeğin kötü alışkanlıkları olmamasına dikkat edin. Sigara, alkol, kumar en önemli alışkanlıklardır. Bir çok aile bu alışkanlıklar yüzünden yok olup gitmektedir.

Evleneceğiniz erkeğin eğitim durumuna dikkat etmelisiniz. Kültürlü ve eğitimli erkekler sizi mutlu eder. Eşinizle aranızdaki eğitim ve kültür farkı aranıza uçurumlar açar.

Evleneceğiniz erkeğin iyi bir işi olmalıdır. Maddi durum iş ile alakalıdır. Sevdiğiniz erkeğin sürekli bir işi olmalı. Geçici işte çalışması ileride işsiz kalmasına neden olur. Bu da ilişkileri gerebilir.

Evleneceğiniz erkek ruhunuza hitap etmelidir. Çekici ve cazip olmalı. Ondan hoşlanıp etkilenmelisiniz. Mantık evliliği yapanlar bu durumu göz ardı ettikleri için mutlu olamazlar.

Evleneceğiniz erkek romantik olmalıdır. Ruhunuzu okşaması, güzel sözler söyleyip aklınızı başından almasını bilmelidir. Önemli günlerde size hediye alıp gönlünüzü hoş etmesini bilmelidir.

Evleneceğiniz erkek geniş olmalı. Kıskançlık moduna girip size hayatı zindan etmemeli. Geleneklerine bağlı kendini geliştiren bir yapısı olmalı. Hayatta en büyük gayesi sizi mutlu etmek olmalı. Bir elmanın iki yarısı olmalı birbirinizi tamamlamalısınız.

Evleneceğiniz erkek size her konuda güvenmeli ve sahip çıkmalıdır. İyi günde kötü günde her zaman yanınızda yer almalı.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 20 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 11 gösterim
29 Mayıs 2017 Nasıl Yapılır? kategorisinde misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 10 gösterim
27 Mayıs 2017 Nasıl Yapılır? kategorisinde misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 12 gösterim
8 Haziran 2017 Nasıl Yapılır? kategorisinde misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 21 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 205 gösterim
0 beğenilme 1 beğenilmeme
1 cevap 235 gösterim
4 Ocak 2017 Doktora Sor kategorisinde Kaan sordu

4,935 soru

824 cevap

32 yorum

1,215 üye

Hoşgeldiniz, merak ettiğiniz şeyler mi var? Bilen Abla'ya sorabilirsiniz!
Sağlıktan modaya, hukuktan rüya tabirlerine kadar merak ettiğiniz her şeyi Uzmanlara Sorun! Sitemizde soru sormak, cevap almak tamamen ücretsizdir. Doktora, Avukata, Öğretmene, Psikoloğa sormak istedikleriniz için hızlı ve etkili cevaplar alın.
Sen de Hemen bir Soru Sor!
...