Bu rüyadan sonra adam aklımdan çıkmıyor

1 beğenilme 0 beğenilmeme
49 gösterim
1 Mayıs 2018 Rüya Tabirleri kategorisinde misafir sordu
8 Mayıs 2018 BilenAbla yeniden gösterildi
Bu gün rüyamda ben başka bir ülkedeyim burada düşman  ülkede olan kişileri öldürüyorlar benim yanımda 2 Teyzem annem ve bir kuzenim var. Onların lideri bize doğru geliyor teyzemleri kuzenim ve annem saklanıyor fakat ben saklanamıyorum beni kendi ülkesinden zannediyor bana adımı soruyor onunla gitmemi istiyor bende kabul ediyorum ve gidiyorum beni evine götürüyor teyzemleri dışarıda saklanıyorlar bu adam artık benimlesin diyor ama adam çok yakışıklı  sonra ben onun evinde kalıyorum ardından dışarıda geziyor ve bir yüzük alıyor akşam yanına geldiğinde beni sevdiğini söylüyor yüzüğü veriyor sonra öpüşüyoruz

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
20 Mayıs 2018 Turgut (1,701 puan) cevapladı
20 Mayıs 2018 BilenAbla seçti
 
En İyi Cevap

Sevgili misafir kardeşim öncelikle Rüyan için hayra vesile olmasını dilerim. Rüyanın tabirine geçmeden önce bazı hususları aydınlatmakta fayda var. Bunların başında elbette ki sizin şu anda ki şuur durumunuz geliyor. Yaşınızı belirtmemişsiniz. Bu da bize rüyanızın manası ile ilgili yapılacak tespitimizi zorlaştıracaktır. Aklınızda bulunsun! Bu tür durumlarda yaşınızı da belirtiniz. Rüyanızın tabirine geçince yazdıklarınız üzerinden giderek çözmeye çalışalım.

Rüyada gördüğümüz imajların, şekillerin, mekânların ve bir cümle o âlemin size görünen her şeyi sizin şuur altınızdaki şeylerden beslenir. Yani hiç bilmediğiniz bir mekân, hiç bilmediğiniz kimseler dahi olsa yine sizin şuur altınızdaki şeylerden form bulur. Bu tıpkı şuna benzer. Enerji dışarıdan gelir, lamba sizdedir. Lambayı dışarıdan gelen enerji ile yakarsınız. Rüyalarda bu şekildedir. Enerji dediğimiz tesir dışarıdan gelir, sizde karşılık bulur. Bu açıklamadan sonra sizin başka bir ülkeye gitmeniz ve bu ülkenin düşman ülkeden gelenlerin de öldürüldüğü bir ülke olduğunu düşünürsek bu sembol bize sizin hiç bilmediğiniz bir tesir alanına gireceğiniz, bu da sizin kendi isteğinizle ilgili bir şey olduğunu söyleyebiliriz. Yani bu sizin hesabınız! Zamanı belli olmayan bir zamanda bir tesir alanı içine gireceksiniz. Burası büyük ve güçlü bir alan olsa gerek. Çünkü bir ülkeden başka bir ülkeye demişsiniz. Bu da yapacağınız seçimin şu andaki mevcut durumdan çok farklı olduğunu belirtiyor.

 Şimdi bunu nasıl ele alacağız?

Bu bulunduğunuz şehrin dışında bir iş te olabilir, okul olabilir, yurtdışında bunlar ve bunların dışında gireceğiniz bir sınav da olabilir. Belli ki sizi yalnız bırakmayacak sevdikleriniz ve yakınlarınız var. Ama dediğim gibi bu sizin hesabınız. Onlar bir yere kadar size eşlik edebilir. Yani bu da girişeceğiniz bu işin sanki bir evlilik, yeni bir ilişki de olabileceğini gösteriyor. Yaşınızı yazsaydınız daha kolay çözülebilirdir. Yani rüyanızın son kısımları böyle bir isteğinizin, bu şekilde bir arzunuzun olduğunu da ortaya koyuyor sanki. Aslında rüyayı okuyan bir kişi direkt olarak bu sonucu çıkarabilir. Evlilik ya da sevda ilişkisi… Fakat her âlem içinde bir âlem vardır. Ve her bilgi, içinde başka bilgileri de barındıracak şekilde bir bütünlüğe sahiptir. Bu da rüyaların birkaç boyuttan incelemek gerekliliğini elzem kılıyor.

Sizi karşılayan ve sizi evine götüren bu kişi de müstakbel damat adayımız olsa gerek. Yakışıklı olarak değerlendirmeniz de o kişiyi beğendiğinizi de ortaya koyuyor. Ailenizden ve yakınınızdakilerin sizi takip etmesi de malum olduğu üzere, evlenseniz veya bu kişiye gitseniz bile yakınlarınızın sizi yalnız bırakmayacağının göstergesidir. Ve o malum kişinin size bir yüzük alması ve sizi öpmesi de size sevgi duyacağını, sizinle evleneceğinin malumudur.

Sonuç olarak inşallah rüyanız da arzularınız gibi olur. Şayet böyle bir istek ve arzu içindeyseniz inşallah her şey istediğiniz gibi olur.  Rüyanızda dikkatimi çeken şeylerden biri, bu iş için neden yanınızda teyzeleriniz var? Normal hayatta teyzeleriniz sizin için ne ifade ediyor. Ve bu yolculuktan ailenizin diğer üyeleri haberdar değil mi?  En mahrem sırlarınızı ve dileklerinizi teyzelerinize mi söylüyorsunuz? Yani sizin için bu insanlar önemli olsa gerek. Şayet böyle bir durum varsa ve evlilikle ilgili olarak bir işe girişecekseniz aileniz de buna razı değilse ya da olmayacağını düşünüyorsanız dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bir de teyzeleriniz bu işten belli ki korkuyorlar ama sizi de yalnız bırakmıyorlar. Ama unutmayın hiç bilmediğiniz bu yol size pek çok riski de getirebilir.

İlgili sorular

2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 21 gösterim
1 Ocak 2017 Rüya Tabirleri kategorisinde damla sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 11 gösterim
3 Haziran Nasıl Yapılır? kategorisinde mehmet celik sordu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 23 gösterim
8 Nisan 2017 Diğer kategorisinde BilenAbla (21,139 puan) sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 18 gösterim
30 Aralık 2016 Diğer kategorisinde Elif (102 puan) sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 1,463 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 11 gösterim
9 Temmuz 2017 Nedir? kategorisinde misafir sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 28 gösterim
19 Haziran 2017 Nasıl Yapılır? kategorisinde misafir sordu

4,910 soru

824 cevap

32 yorum

1,280 üye

Hoşgeldiniz, merak ettiğiniz şeyler mi var? Bilen Abla'ya sorabilirsiniz!
Sağlıktan modaya, hukuktan rüya tabirlerine kadar merak ettiğiniz her şeyi Uzmanlara Sorun! Sitemizde soru sormak, cevap almak tamamen ücretsizdir. Doktora, Avukata, Öğretmene, Psikoloğa sormak istedikleriniz için hızlı ve etkili cevaplar alın.
Sen de Hemen bir Soru Sor!
...